We zijn verhuisd!

Ons nieuwe adres is Sportlaan 32 in Den Helder (in fysiotherapie en trainingscentrum De Linie).

Contactgegevens

Petra van Gemeren

0223-623637

petra@logopedie-dhj.nl

Monique Hakkenes

0223-623637

monique@logopedie-dhj.nl
Marjolein Huizink0223-623637marjolein@logopedie-dhj.nl
Sanne Piekema

0223-623637

sanne@logopedie-dhj.nl
Ylona Boon

0223-623637

ylona@logopedie-dhj.nl
Caroline van den Broek

0223-623637

caroline@logopedie-dhj.nl

 

 Adressen

Sportlaan 32
1782 ND Den Helder
Mr. Daarnhouwerstraat 1
1787 BA Julianadorp
Drs. F. Bijlweg 234 (dependance in Kompassschool)
1784 MC Den Helder

 

Heeft u een vraag? Stel de vraag hieronder!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.